Klijai Uretax 2K

  • Klijai Uretax 2K

Dviejų komponentų poliuretaniniai klijai


Savybės:

Uretax 2K yra dviejų komponentų, bekvapiai parketlenčių klijai. Sudėtyje neturi tirpiklių ir vandens. Tepant klijus storesniu sluoksniu, jie nesugeria drėgmės ir nesusitraukia. Pasižymi greitu sukibimo laiku – 50 min po užtepimo. Uretax 2K atitinka DIN 281 ir PN EN 14293 reikalavimus.


Naudojimo sritis:

Produktas tinkamas naudoti ant tokių paviršių kaip: betono, anhidritinio pagrindo, keramikos (plytelės po tinkamo paruošimo) ir medinio. Uretax 2K sukurti visų tipų medinių grindų dangų klijavimui: medžio masyvo grindlenčių, parketlenčių, egzotinio parketo ir kt. Klijai pritaikyti naudojimui ant šildomų grindų.


Paviršiaus paruošimas:

Paviršiaus ir patalpos klimato sąlygos turi atitikti bendruosius parketo montavimo reikalavimus. Pagrindas turi būti lygus, sausas, stabilus ir išvalytas nuo dažų, gipso ir kt. nešvarumų, kurie neleidžia gerai sukibti. Prieš klijavimą rekomenduotina pagrindą gruntuoti poliuretano gruntu, RENOPRIMER PU 112 ar RENOPRIMER PU 200 (tuo atveju kai yra aukštas drėgmės sugeriamumas).


Naudojimo būdas:

Supilkite B komponentą į A komponentą (masę) ir gerai sumaišykite. Naudokite tinkamą maišymo įrankį. Maišykite iki vientisos masės. Gerai neišmaišius, produktas nebus visiškai veiksmingas. Tepkite klijus ant pagrindo dantyta mentele (klijų šukomis). Ant klijuotų paviršių galima vaikščioti ne anksčiau kaip po 4-6 valandų.


Rekomendacijos:

Produkto padalijimas į dalis kelia didelę riziką, kad klijai gali netekti veiksmingumo dėl netinkamos

proporcijos. Tačiau jei yra būtinybė dozuoti produktą, B komponentą (pusė kiekio esančio taroje) maišyti su A komponentu (pusė kiekio esančio taroje). Klijai naudojami tik ne žemesnėje nei + 15 °C temeperatūroje, patalpos drėgmė neturi viršyti 65%. Norėdami valyti įrankius ir pašalinti nešvarumus, atsirandančius klijavimo metu, naudokite „PU Cleaner“. Po sukietėjimo klijai gali būti pašalinami tik mechaniškai.


Laikymas:

Produktą reikia laikyti neatidarytoje originalioje pakuotėje, sausoje vietoje, nuo + 5 ° C iki + 25 ° C temperatūroje.


Specifikacija:

A Komponentas - masė

B komponentas - kietiklis

Forma: tirštas skystis (A)

 riebus skystis (B)

Spalva: pilka (A)

 ruda (B)

Kvapas: bekvapis (A)

  specifinis (B)

Virimo temperatūra: 190 °C

Užsidegimo temperatūra: 250 °C (A)

                                 200 °C (B)

Tankis: 1,6 kg / dm3 (A)

1,2kg / dm3 (B)

Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės

Pakuotė: 6,66 kg (A + B)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: Renove
  • Prekės kodas: Uretax 2K
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 32.00€

  • Be PVM: 32.00€

Žymės: Klijai, parketlenčių klijai, klijai parketlentėms, parketo klijai, silaniniai klijai, ms polimerų klijai, poliuretaniniai klijai, uretax 2K, renove klijai, renove, SMP elastic 300, MS Elastic 400